نوشته شده توسط : روزبه

به گزارش "ورزش سه"، حسن میرزا آقابیگ که در این چندساله راگبی را از صفر به رده های جهانی رسانده، حالا در انتظار حمایت مسئولین به خصوص صالحی امیری است. رییس کمیته المپیک ایران که دلسوزانه در تلاش برای موفقیت ورزش کشورمان است، مخاطب این نامه از سوی رییس فدراسیون جهانی راگبی است. چرا که با حضور Ridzal Saat نماینده فدراسیون جهانی در ایران چگونگی توسعه این ورزش در ایران (مردان و زنان)بررسی و مورد تحسین قرار گرفته است.


طی این نامه، فدراسیون جهانی راگبی World Rugby موارد ذیل را به عنوان بخشی از فعالیت های ارزشمند و قابل تحسین نام برد:.....


Image result for ‫عکس لطفا به ادامه مطلب بروید‬‎


- حضور ناهید بیارجمندی در جمع ١٥ نماینده فدراسیون جهانی در کمپین توسعه راگبی زنان در دنیا که برای اولین بار صورت گرفته است، یکی از چهار نماینده راگبی آسیاست.
- حضور ناهید بیارجمندی و علی درفکی در کلاس های تربیت مدرس در کشور مالزی که هر دو به عنوان اولین مدرسین رسمی از سوی ایران شناخته می شوند که امید است در هر دو بخش مربیگری و داوری برای راگبی ایران موثر واقع شود.
- حضور دکتر نازنین حسینی در کنفرانس توسعه راگبی در مالزی که در این دوره حول محور چگونگی توسعه راگبی بحث شد که از ٢٧ کشور ٥٠ نفر شرکت کننده داشت که امید است شرکت کنندگان تجارب خود را منتقل کنند.
- برگزاری کلاس های بین المللی مربیگری و داوری راگبی در ایران به مدرسی بنجامین ون روین، مدیر توسعه راگبی آسیا
- برگزاری ششمین دوره راگبی قهرمانی ایران در زمان حضور ریدزل ست، نماینده فدراسیون جهانی
- برگزاری مسابقات راگبی هفت نفره بزرگسال قهرمانی ایران در دو محل مجزا با ١٦ تیم برای بانوان و ١٦ تیم برای آقایان در سال ٢٠١٩
- درخواست ایران برای میزبانی مسابقات آسیایی پسران زیر ٢٠ سال
- برگزاری جلسات راگبی ایران برای بررسی روند توسعه
:: برچسب‌ها: راگبی استان-تهران ,
تاریخ انتشار : یکشنبه 5 آبان 1398 | نظرات
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات